Millaminis Moje první policejní stanice - 25 ks v krabici

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života a zároveň mohou začít poznávat různá zvířátka, barvy nebo tvary. Další předností je odolnost vůči vodě,…

EAN: 8595615200713
Kód 1: 37300071
449 Kč
375 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Pro nejmenší děti jsou vhodné výrobky z řady Moje první hračka, která jim nabízí bezpečné a zábavné hraní v prvních měsících jejich života a zároveň mohou začít poznávat různá zvířátka, barvy nebo tvary. Další předností je odolnost vůči vodě, děti tak mohou směle pokračovat v hraní například ve vaně. Hračky Millaminis jsou zcela bezpečné, měkké a pružné.

Moje první POLICEJNÍ STANICE poskytne prostředí, kde se z dětí stanou během okamžiku policisté nebo piloti policejního vrtulníku. Set POLICEJNÍ STANICE rozvíjí dětskou fantazii, zdokonaluje jemnou motoriku a děti se naučí mimo jiné roli policie v lidském životě, povinnost dodržovat pravidla nebo dopravní nauku. Stavebnice je vyrobena z měkkého zdravotně nezávadného materiálu. Hračka je vhodná pro hraní venku, ve vodě nebo kdekoli, kde si Vaše dítě rádo hraje.

 

Millaminis je zcela originální českou hračkou.

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 0 měsíců
Načítám