Pexi Malý konstruktér - Vrtulník Cobra - Pouštní bouře

Skvělý dárek pro kreativní děti. Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. Rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování.

EAN: 5906018016802
Kód 1: A1680PEX
Kód 2: A1680PEX
299 Kč
289 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Skvělý dárek pro kreativní děti. Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. Rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování.

Kovová stavebnice Malý konstruktér - Vrtulník Cobra - Pouštní bouře obsahuje 296 dílků. 

Hmotnost výrobku: 0,54 kg

Rozměry: 30,5 x 34 x 21 cm (V, H, Š)

Celá série stavebnice Malý konstruktér obsahuje více něz 40 stavebnic s různým počtem dílků a stupněm obtížnosti. Nejmenší sady, kde najdete kolem 100 montážních dílů, jsou vhodné pro děti od 6 let. I s nimi již složíte velmi pěkné konstrukce a jednodušší stroje, se kterými si lze hrát. Kovové sady jsou doplněné také plastovými barevně potištěnými díly a dalšími součástkami, díky kterým vypadají dokončené modely velmi realisticky a opravdově. Hotové stroje a stavby jsou velmi pevné a najdou využití také jako hračky do různých dětských her a proto nikdy neomrzí.

Každé balení stavebnice obsahuje sadu nářadí a materiálu potřebného ke složení každého modelu. Jednotlivé modely se sestavují podle přehledného krokového obrázkového návodu, který je vložen do každé krabice. 

Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. Nejlepší dárek pro kreativní děti od 8 let. Model z řady ""Cestáři"" (296 DÍLKŮ) a ""Pouštní bouře"" (296 DÍLKŮ). Při montáži můžete postupovat podle přiloženého návodu nebo popustit uzdu vlastní fantazii a sestavit ještě lepší stroje a stavby. Rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost a kreativitu a logické uvažování. Zahraniční HRAČKA ROKU 2016.

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám